На Київщині вантажний потяг збив на смерть чоловіка

23 сентября 2023

В селі Устимівка Київської області в п’ятницю, 22 вересня, вантажний потяг збив чоловіка. Від отриманих травм постраждалий помер на місці події.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини трагічного випадку встановлять слідчі.

За словами правоохоронців, 22 вересня про те що на залізничній колії в селі Устимівка, що на Білоцерківщині, сталась надзвичайна подія їм повідомив машиніст вантажного потягу.

"Він додав, що пішохід в момент руху транспорту проходив близько до колій. Внаслідок контакту з потягом, у чоловіка було ампутовано кінцівку та виявлено множинні травми голови та тіла. На жаль, від отриманих травм 56-річний громадянин помер", – розповіли в пресслужбі.

ФОТО 18+

Нагадаємо, у Бучі ввечері п’ятниці, 15 вересня, потяг збив на смерть 17-річну дівчину. Обставини нещасного випадку з’ясовують правоохоронці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Фастові Київської області електропоїзд збив чоловіка. На жаль, постраждалий від отриманих травм помер у реанімаційному відділені лікарні.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Консервація, котра знижує ризик раку та атеросклерозу 6 апреля 2026

Виявляється, що лечо надзвичайно корисне для здоров'я.

У машині було 7 дітей: зірка "Беверлі-Гіллз 90210" потрапила в страшну ДТП 6 апреля 2026

У машині було 7 дітей: зірка "Беверлі-Гіллз 90210" потрапила в страшну ДТП Машину Спеллінг протаранив інший водій

Xiaomi 17 Max розкрито ще до анонсу: 8000 мА•год, 200 Мп і топовий чіп 6 апреля 2026

Xiaomi 17 Max розкрито ще до анонсу: 8000 мА•год, 200 Мп і топовий чіп

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Отзыв 5.0
Отзыв

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше