На Рівненщині створять "бурштиновий спецназ" для боротьби з нелегальними копачами

2 апреля 2016

Найближчим часом у Сарненському районі на Рівненщині Національна поліція та Генпрокуратура створять спільний оперативний штаб для реагування на ситуацію навколо незаконного видобутку бурштину. Такий "спецназ" вирішили організувати після останніх масових сутичок 30 березня нелегальних копачів із правоохоронцями, під час яких травми отримали десятеро працівників поліції.

"Наразі поблизу місця інциденту перебуває достатня кількість правоохоронців для забезпечення правопорядку. Керівництву обласної поліції доручено вжити усіх необхідних заходів для врегулювання ситуації. Національна поліція України готова забезпечити публічну безпеку і в межах законодавства адекватно реагувати на порушення правопорядку", – ідеться в повідомленні прес-служби Нацполіції.

Нагадаємо, 30 березня під час виїзду з урочища в Сарненському районі майже тисяча осіб у балаклавах і камуфльованому одязі, озброєні дерев'яними битами, камінням та палицями заблокували дорогу поваленими деревами до нелегальних бурштинових копанок та чинили опір працівникам правоохоронних органів.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росстат заявив про падіння майже всіх галузей промисловості 11 февраля 2026

Видобуток корисних копалин скоротився на 1,6%, видобуток газу - на 3%, а видобуток нафти відкотився на мінімуми за 16 років.

Син Кадирова став куратором освіти у Чечні 11 февраля 2026

На початку 2026 року Ахмат Кадиров став виконувачем обов'язків віце-прем'єра регіонального уряду.

У США літак сів на міське шосе 11 февраля 2026

Літак зіткнувся із трьома автомобілями. Постраждали двоє водіїв машин, їх госпіталізували до лікарні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Layboard 5.0
Layboard

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше