На випускному у Вірджинії сталася стрілянина - є жертви

8 июня 2023

В американському штаті Вірджинія озброєний чоловік влаштував стрілянину під час церемонії для випускників, в результаті якої загинуло щонайменше двоє людей, ще п'ятеро отримали поранення. Про це 7 червня повідомило агентство Reuters.

Інцидент трапився у Річмонді на території кампусу університету Вірджинії, де проходила урочиста церемонія для випускників місцевої школи.

За даними поліції, загинули чоловіки 18 і 36 років. 

19-річний підозрюваний знав одного з убитих і вистрілив у нього серед натовпу. Він утік з місця події, але згодом був заарештований.

За даними Gun Violence Archive, масова стрілянина у Вірджинії стала 279-ою у США з початку року.

Нагадаємо, у квітні трансгендерна жінка влаштувала стрілянину у християнській школі в Теннессі. Загинули троє дітей та троє дорослих.

У США сталася стрілянина на вечірці випускників: є поранені

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Times: Британія та ЄС представлять спільний пакт про оборону та безпеку 12 мая 2025

З 1 лютого 2020 року Сполучене Королівство формально перестало входити до складу ЄС, перехідний період діяв до 1 січня 2021 року.

Папа Лев XIV у першому недільному зверненні закликав до миру в Україні 12 мая 2025

Понтіфік сказав, що носить у серці "страждання улюбленого народу України" та закликав до переговорів для досягнення "щирого, справедливого і тривалого миру".

Макрон відреагував на пропозицію Путіна 12 мая 2025

Пропозиція РФ про відновлення переговорів у Стамбулі - це "перший крок, але недостатній", вважає політик.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Тетяна 4.8
Тетяна

Отзывов: 1

Fitcurves Київ 5.0
Fitcurves Київ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше