5 октября 2023
На Ямайці понад 60 дітей молодшого шкільного віку потрапили до лікарні після вживання цукерок з канабісом. Про це 3 жовтня повідомила міністр освіти карибської країни Фейвал Вільямс у соцмережі X.
Зазначається, що після того, як діти спробували солодощі, у них виникла блювота та галюцинації.
"Щойно повернулася з лікарні Святої Анни. Лікарі та медсестри роблять все можливе, щоб школярі одужали... Один маленький хлопчик сказав, що з'їв лише одну цукерку. Ось наскільки сильним є цей продукт", - наголосила Вільямс.
Також вона поділилася фотографією цукерок, якими отруїлись діти, і зазначила, що у кожній міститься 100 міліграмів тетрагідроканабінолу, що вважається великою дозою навіть для дорослих.
Раніше повідомлялося, що у Москві матір та п'ятеро дітей отруїлися кексами з марихуаною.
У Львові школяра госпіталізували з передозуванням наркотиків
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Медики розповіли, що виникнення хвороб у людини залежить від групи крові 24 июня 2026
Медики розповіли, що група крові здатна впливати на виникнення певних захворювань. Згідно з твердженням фахівців,…
Залізниця Німеччині повністю припинила роботу 24 июня 2026
Пасажирів закликали шукати альтернативні види транспорту, оскільки очікуються значні затримки та скасування рейсів.
Навіть iPhone Pro Max може здатися маленьким: що готують виробники 24 июня 2026
Навіть iPhone Pro Max може здатися маленьким: що готують виробники