Надія Матвєєва попозувала на Мадейрі

19 января 2022

Телеведуча Надія Матвєєва наробила красивих фото під час відпочинку на Мадейрі. А ще, як зазвичай, назбирала компліментів у Instagram, де показала себе у купальнику.

"За спиною океан. Але спиною до нього не страшно. Тому що я в басейні, в Порту-Моніш на Мадейрі. Лавові басейни (в каруселі є відео) створені на основі вулканічної лави, що стікає в океан. Окультурені людьми та підтримуються в прекрасній формі. В січні температура води +18-21°. Я купалася, звісно", - похвалилася 53-річна зірка.

Надія, як завжди, зачаровує своїм юним і свіжим виглядом

Нагадаємо, в вересні Матвєєва світила стрункою фігуркою на Кіпрі.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Їжа, котра заважає голосу красиво звучати 3 июня 2026

У вас заплановано виступ, де ви хочете звучати красиво? Тоді подумайте про харчування.

iPhone 18 Pro стане товстішим, але є нюанс 3 июня 2026

iPhone 18 Pro стане товстішим, але є нюанс

Скандал із хрещенням сина Аліни Гросу: в команді співачки відповіли на критику через священника-"провідника руского міра" 3 июня 2026

Скандал із хрещенням сина Аліни Гросу: в команді співачки відповіли на критику через священника-"провідника руского міра" Хрещення проводив митрополит, який має російське громадянство

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше