?"Нафтогаз" займеться новим бізнесом, який позначиться на комунальних платіжках киян

4 ноября 2015

Найбільша державна енергетична компанія України "Нафтогаз" планує модернізувати в Києві комунальні комплекси, які забезпечують теплом споживачів Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Подільського та Оболонського районів столиці.

Меморандум про наміри щодо реалізації проектів у галузі тепло- та електрогенерації у Києві сьогодні, 3 листопада, підписали голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв та мер столиці Віталій Кличко. Зокрема, йдеться про будівництво декількох енергетичних комплексів з вугільними ЦКШ-котлами сумарною електричною потужністю 820 МВт. На базі комунальних ТЕЦ-6 та СТ-2 збудують нові енергетичні комплекси за сучасними екологічно чистими технологіями та у відповідності до міжнародних стандартів. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Реалізація цих проектів має низку переваг для киян. По-перше, будівництво нових енергетичних комплексів дозволить покращити забезпечення киян теплом та електроенергією. По-друге, завдяки використанню сучасних ефективних технологій вартість виробленої енергії для споживачів буде нижчою порівняно із собівартістю виробництва на поточних, застарілих потужностях київських ТЕЦ. Крім того, впровадження запропонованих проектів дозволить диверсифікувати види палива та скоротити споживання природного газу в Києві більше ніж на 600 млн куб. м (майже на 20%) на рік", – зазначили в компанії.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названы лучшие помощники иммунной системы 16 августа 2022

Одни из ключевых факторов нормального функционирования организма – включение в рацион как можно большего количества продуктов, содержащих пробиотики, и улучшение здоровья пищеварительной системы.

В штате Юта (США) посетители зоопарка спасли женщину от аллигатора 16 августа 2022

В американском городе Уэст-Валли-Сити, штат Юта, посетители пришли на помощь сотруднице контактного зоопарка, на которую напал аллигатор. Об этом сообщает KSL News.

Трюдо візьме участь у другому саміті Кримської платформи 16 августа 2022

Глава канадського уряду буде одним з учасників онлайн-саміту з питання анексії та повернення Криму.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medical beauty lab 0.8
Medical beauty lab

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое