?"Нафтогаз" займеться новим бізнесом, який позначиться на комунальних платіжках киян

4 ноября 2015

Найбільша державна енергетична компанія України "Нафтогаз" планує модернізувати в Києві комунальні комплекси, які забезпечують теплом споживачів Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Подільського та Оболонського районів столиці.

Меморандум про наміри щодо реалізації проектів у галузі тепло- та електрогенерації у Києві сьогодні, 3 листопада, підписали голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв та мер столиці Віталій Кличко. Зокрема, йдеться про будівництво декількох енергетичних комплексів з вугільними ЦКШ-котлами сумарною електричною потужністю 820 МВт. На базі комунальних ТЕЦ-6 та СТ-2 збудують нові енергетичні комплекси за сучасними екологічно чистими технологіями та у відповідності до міжнародних стандартів. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Реалізація цих проектів має низку переваг для киян. По-перше, будівництво нових енергетичних комплексів дозволить покращити забезпечення киян теплом та електроенергією. По-друге, завдяки використанню сучасних ефективних технологій вартість виробленої енергії для споживачів буде нижчою порівняно із собівартістю виробництва на поточних, застарілих потужностях київських ТЕЦ. Крім того, впровадження запропонованих проектів дозволить диверсифікувати види палива та скоротити споживання природного газу в Києві більше ніж на 600 млн куб. м (майже на 20%) на рік", – зазначили в компанії.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Нужно ли бороться с привычкой к сладкому? 17 сентября 2021

Пожалуй, бОльшую часть человечества можно отнести к сладкоежкам

ООН призывает к мораторию на некоторые виды ИИ 17 сентября 2021

Необходимо наложить мораторий на использование ряда систем, которые применяют алгоритмы искусственного интеллекта, считает верховный комиссар ООН по правам человека.

В Германии продают марципаны в форме головы Меркель 17 сентября 2021

Стоимость одного Меркель-марципана около пяти евро. Десерт ручной работы рекомендуется покупать тем, кто хочет пожелать политику успехов.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое