Підозрюваного у нападі в Єрусалимі затримали, постраждала народила дитину

16 августа 2022

Ізраїльська поліція затримала підозрюваного в обстрілі автобуса у Старому місті Єрусалима, внаслідок якого поранено восьмеро осіб. "Терорист у наших руках", - заявив у неділю, 14 серпня, представник поліції Елі Леві, повідомляє агенція AFP.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Яір Лапід після нападу пообіцяв притягнути винних до відповідальності. "Усі ті, хто прагне завдати нам шкоди, повинні знати, що вони заплатять ціну за будь-яку шкоду, завдану нашим мирним жителям", - наголосив він.

В свою чергу палестинський радикальний рух ХАМАС, який контролює Сектор Гази, привітав "героїчну операцію", але не взяв на себе відповідальності за атаку. "Наш народ продовжуватиме опір та боротьбу з окупантом усіма засобами", - заявили в ХАМАС, пише AFP.

Джерело: Українська служба DW

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В TikTok появилась возможность минусовать комментарии 25 сентября 2022

В TikTok дебютировала новая функция — пользователи получили возможность ставить комментариям «дизлайки». Рядом с «лайками» появилась иконка с направленным вниз большим пальцем, на которую можно нажать, чтобы проголосовать против, сообщила администрация платформы.

Apple iPhone 14 Pro Max и Samsung Galaxy S22 Ultra подвергли серии краш-тестов (фото, видео) 25 сентября 2022

YouTube-канал PhoneBuff провёл серию краш-тестов с новым iPhone 14 Pro Max и его прямым конкурентом — Galaxy S22 Ultra. Выяснилось, что оба флагмана предсказуемо пасуют перед падением на бетон с высоты 1 м 45 см. Не имеет значения, как падает телефон — на лицевую, тыльную сторону или на угол, — ущерб всегда значительный.

Стало відомо, як оптимізувати pH організму лужною водою 25 сентября 2022

Тіло складається в основному з води, тому постійне споживання води дуже важливе для кожної його функції.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое