Нацбанк установив курси валют на високосний день, який буває раз на чотири роки.

28 февраля 2016

Національний банк України установив офіційні курси валют, що почнуть діяти після вихідних – у єдине на чотири роки високосне 29 лютого. Основна валюта трохи здешевшає.

Долар США втратить 19 копійок і коштуватиме 27,05 грн.

Євро стане дешевшим на 27 копійок і становитиме 29,77 грн.

В обмінниках, банках та на "чорному" ринку основна валюта на півгривні дорожча за офіційні курси НБУ: долар – 27,3, євро – 30,2.

Голова НБУ Валерія Гонтарева на початку лютого заявила, що долар на міжбанку знайшов рівноважний курс на рівні 25,0-25,2 грн. Проте за кілька днів він здорожчав до 26 грн, а потім – і до 27 грн. Гонтарева потім заявила, що в регулятора немає можливості стримувати падіння гривні, тож вона продовжує падати.

У держбюджеті на 2016-й заклали долар по 24,1 грн, а під кінець року – 24,4 грн, що зовсім не відповідає реаліям січня та лютого. Найближчим часом парламент має розглянути зміни до держбюджету, які нині готує Кабмін.

Антирекорди за всю свою історію гривня встановила 26 лютого 2015 року. Тоді в офіційних курсах НБУ долар США сягнув 30,01 грн, а євро – 34,04 грн.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дерево с самыми огромными листьями - Coccoloba Gigantifolia (ФОТО) 27 января 2020

Этот вид кокколобы (Coccoloba) — претендент на звание дерева с самыми большими листьями среди всех двудольных.

Ученые обнаружили опасный канцероген в повседневных продуктах и косметике 27 января 2020

Международный исследовательский проект ученых завершился пугающей находкой: выяснилось, что в жвачке и зубных пастах производителями используется смертельно опасный компонент.

Ученые определили, какой ароматный напиток спасает от склероза 27 января 2020

Американские ученые установили, что регулярное употребление кофеиносодержащих напитков может защитить человеческий мозг от повреждений и сохранить память.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое