Найбільші аеропорти США зазнали кібератаки з РФ

12 октября 2022

Низка найбільших аеропортів США була атакована кіберзлочинцями з Російської Федерації. Про це у понеділок, 10 жовтня, повідомляє ABC News.
 
"Від хакерської атаки постраждали понад десяток сайтів, атаку здійснила проросійська хакерська група Killnet", - заявив керівник відділу аналізу розвідувальних даних компанії Mandiant Джон Хултквіст.
 
Через атаку не працювали сайти наступних аеропортів:
  • Міжнародний аеропорт Де-Мойн;
  • Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса;
  • Міжнародний аеропорт Чикаго О'Хара. 

Як повідомляють ЗМІ, наразі системи аеропортів не можуть керувати повітряним рухом, не працює внутрішній зв'язок та координація авіакомпаній. Фахівці повідомляють, що група Killnet посилила свою активність з початку війни в Україні, їхньою метою стали союзники України та урядові сайти США.
 
Раніше повідомляли, що Росія планує здійснити масовані кібератаки на об'єкти енергетичної галузі України. Росіяни також планують збільшити кількість DDoS-атак на установи Польщі та країн Балтії. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Даша Астафʼєва розсмішила історією, чому її мама погрожувала Playboy 6 мая 2026

"Я спалю вас нах*р". Даша Астафʼєва розсмішила історією, чому її мама погрожувала Playboy Її мама неодноразово зверталася до різних видань із подібними вимогами

6 порад, як впоратися з набряком на ногах після пологів 6 мая 2026

Набряки на ногах після пологів цілком можливі, але їх можна позбутися.

Ектор Хіменес-Браво дав 4 рецепти "фантастичних" маринадів для шашлику 6 мая 2026

Рецепти маринадів для шашлику від Ектора Хіменеса-Браво - соєвий, томатний, кефірний та кисло-солодкий.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше