16 ноября 2021
33-річна хореографка Олена Шоптенко поділилася милими світлинами з сином.
На фото Шоптенко з 3-річним Олексієм бавляться в парку, обіймаються й весело проводять час разом.
"Мені тут син нещодавно під час нашого традиційного читання книжок на ніч сказав "Ти найкраща мама у світі". І всі сумніви як рукою зняло. Народила для себе найсильнішого мотиватора", – підписала фото хореографка.


До речі, Шоптенко досі не показувала обличчя сина у мережі.

Нагадаємо, після розлучення з хореографом Дмитром Дікусаром у 2016 році, Олена Шоптенко вийшла заміж вдруге. Її обранцем став бізнесмен Олексій Іванов. У 2018 у пари з’явився син Олексій.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
«Тепер — перед Богом»: Марічка Падалко та Єгор Соболєв повінчалися 25 августа 2026
«Тепер — перед Богом»: Марічка Падалко та Єгор Соболєв повінчалися
Зеленський отримав найвищу нагороду Молдови 25 августа 2026
Президентка Молдови Мая Санду нагородила Володимира Зеленського найвищою державною відзнакою країни. Вона подякувала українцям за мужність і захист миру в Європі.
Нічна атака на Україну: дрон пролетів над Молдовою у бік Румунії 25 августа 2026
Вранці 24 серпня невідомий безпілотник порушив повітряний простір Молдови після масованої атаки РФ по Україні. Для контролю ситуації Румунія підняла винищувачі F-16.