НБУ вводить в обіг присвячену волонтерам монету

10 октября 2016

12 жовтня Національний банк вводить в обіг нову 5-гривневу пам'ятну монету "Україна починається з тебе". Її присвятили волонтерству в Україні.

"Присвячена волонтерській діяльності в Україні, небувалий розмах якої припадає на час подій Революції гідності та початок військового конфлікту на Сході України. Волонтерський рух в Україні об'єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об'єднань, які взяли на себе вирішення найгостріших та найбільш невідкладних проблем країни у складний для неї час. Волонтерство – це прояв здатності до консолідації, суспільної відповідальності, гуманізму та служіння народові", – зазначили в НБУ.

На аверсі монети розміщений тризуб із різновеликих стилізованих сердець, що символізують самопожертву та добродійництво. На реверсі – абрис українського воїна із символічним синьо-жовтим серцем, до якого з усіх боків протягнуті стилізовані долоні з серцями, що символізують любов, турботу, опіку, пожертву та доброту.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как изменить черты лица без вмешательства пластической хирургии 17 января 2017

Скорректировать внешность помогут фейс-аэробика для лица и модные гаджеты

Microsoft поможет удешевить бюджетные ноутбуки 17 января 2017

Бюджетные ноутбуки могут стать ещё дешевле после того, как Microsoft пересмотрела прайс-лист на Windows 10 для производителей.

Ученые объяснили, почему пациенты с шизофренией слышат голоса 17 января 2017

Неврологические сбои, которые происходят в мозге пациентов с психиатрическими заболеваниям, могут объяснит иррациональное поведение людей в целом.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

АНД-Групп 0.6
АНД-Групп

Отзывов: 1

Argo 3.6
Argo

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое