НБУ вводить в обіг присвячену волонтерам монету

10 октября 2016

12 жовтня Національний банк вводить в обіг нову 5-гривневу пам'ятну монету "Україна починається з тебе". Її присвятили волонтерству в Україні.

"Присвячена волонтерській діяльності в Україні, небувалий розмах якої припадає на час подій Революції гідності та початок військового конфлікту на Сході України. Волонтерський рух в Україні об'єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об'єднань, які взяли на себе вирішення найгостріших та найбільш невідкладних проблем країни у складний для неї час. Волонтерство – це прояв здатності до консолідації, суспільної відповідальності, гуманізму та служіння народові", – зазначили в НБУ.

На аверсі монети розміщений тризуб із різновеликих стилізованих сердець, що символізують самопожертву та добродійництво. На реверсі – абрис українського воїна із символічним синьо-жовтим серцем, до якого з усіх боків протягнуті стилізовані долоні з серцями, що символізують любов, турботу, опіку, пожертву та доброту.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Анджелина Джоли призналась, что считает Брэда Питта прекрасным отцом 22 февраля 2017

В эфире шоу "Good Morning America" Анджелина также рассказала о своем новом фильме

iPhone 8 может обзавестись камерой наподобие Kinect 22 февраля 2017

Apple может оснастить iPhone 8 значительно усовершенствованной передней камерой, сообщил аналитик KGI Securities Мин-Чи Куо (Ming-Chi Kuo). В его отчёте говорится, что новый смартфон получит «революционную» камеру и инфракрасный модуль для захвата трёхмерного пространства.

Toshiba рассчитывает на $8,8 млрд за долю в производстве чипов памяти 22 февраля 2017

Более крупные, чем ожидалось, убытки, большей частью связанные со списанием ущерба от деятельности в ядерной энергетике США, вынудили Toshiba пересмотреть первоначальное решение о продаже производства чипов памяти.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Печерскмебель 0.5
Печерскмебель

Отзывов: 1

GRapps  
GRapps

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое