НБУ вводить в обіг присвячену волонтерам монету

10 октября 2016

12 жовтня Національний банк вводить в обіг нову 5-гривневу пам'ятну монету "Україна починається з тебе". Її присвятили волонтерству в Україні.

"Присвячена волонтерській діяльності в Україні, небувалий розмах якої припадає на час подій Революції гідності та початок військового конфлікту на Сході України. Волонтерський рух в Україні об'єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об'єднань, які взяли на себе вирішення найгостріших та найбільш невідкладних проблем країни у складний для неї час. Волонтерство – це прояв здатності до консолідації, суспільної відповідальності, гуманізму та служіння народові", – зазначили в НБУ.

На аверсі монети розміщений тризуб із різновеликих стилізованих сердець, що символізують самопожертву та добродійництво. На реверсі – абрис українського воїна із символічним синьо-жовтим серцем, до якого з усіх боків протягнуті стилізовані долоні з серцями, що символізують любов, турботу, опіку, пожертву та доброту.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Варикоз: облегчение болей в домашних условиях 26 сентября 2017

Варикоз часто беспокоит взрослых женщин (около 50% женщин в той или иной степени страдают варикозным расширением вен).

Омоложение и лечение холодом: что такое криотерапия? 26 сентября 2017

Современная косметология и дерматология успешно использует холод для борьбы со старением и кожными болезнями. Улучшить обмен веществ, кровообращение...

ТОП-10 животных с удивительно продвинутой социальной жизнью (ФОТО) 25 сентября 2017

Может быть они и не могут отпечатать сообщение в 140 знаков, и вообще общаться в соцсетях не в состоянии, но, тем не менее, социальная жизнь некоторых животных впечатляет.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Stepdream.com 5.0
Stepdream.com

Отзывов: 1

Макинтур 5.0
Макинтур

Отзывов: 1

Степанюк Сергей 1.6
Степанюк Сергей

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое