17 февраля 2026
Співробітники канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу виявили підозрілий конверт, де містилися ампули з невідомою речовиною. Про це повідомляє газета Maariv.
Портал новин ynet повідомив, посилаючись на відповідальний підрозділ канцелярії, що "небезпеки для присутніх не було".
Конверт надіслали до лабораторії для дослідження.
Прес-секретар уряду не захотіла підтверджувати інцидент на запит ЗМІ і перенаправила його поліції Ізраїлю.
Утім, правоохоронці також поки що не прокоментували повідомлення про ампули.
ЗМІ нагадали, що в листопаді 2025 року сили безпеки вже стикалися з підозрілою посилкою в офісі глави уряду; тоді її вміст визнали таким, що не становить небезпеки.
Нагадаєто, торік у грудні Біньямін Нетаньягу заявив, що не піде з політики в обмін на помилування у справі про корупцію.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Британія й Україна уклали ядерну угоду 16 июня 2026
Лондон також підготував новий пакет санкцій, спрямований проти тіньового флоту РФ, зазначає видання Politico.
Нові імена, російські пісні та ШІ: що відбувається з трендами та які пісні зараз слухають українці 16 июня 2026
Нові імена, російські пісні та ШІ: що відбувається з трендами та які пісні зараз слухають українці Найпомітніший тренд – стрімке зростання популярності музики, створеної за допомогою ШІ
В Польщі вбили російського опозиційного художника 16 июня 2026
Поліція перекрила вулиці міста; ймовірного вбивцю затримали неподалік консульства Білорусі в Бялій-Підлясці.