14 февраля 2025

Співачка Klavdia Petrivna (Соломія Опришко) 13-го лютого представила свій новий кліп, на пісню, яка має назву "Авжеж".
Артистка, яка вже не раз інтригувала та приголомшувала фанів своїми перевтіленнями, не розчарувала і цього разу: в відео вона постає в образі маріонетки П'єро, в гримі міма та з рожевими косами та в рожевому вбранні.

Керує персонажем на сцені, смикаючи за ниточки, сама Соломія, символізуючи боротьбу за власне "я".

"Невже? Авжеж! Посміхайтеся. Особливо з себе", - закликала Клавдія, запрошуючи глядачів до "аристократичного перегляду".
""Ми погані актори, в нас дешевий театр". Здається, нарешті "вділи маски, нанесли грим", "спадає завіса і починається гра"!", - зазначається в описі відео на YouTube-каналі зірки.
ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:
Нагадаємо, напередодні Нацвідбору на Євробачення-2025 Klavdia Petrivna виконала кавери на дві конкурсні пісні, надавши одній із них інакшого звучання. Як відомо, свого часу мали місце підозри, що під образом цієї суперзагадкової виконавиці ховається не Опришко, а інша відома співачка.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ФСБ "запобігла замаху на топ-силовика" в Москві 4 апреля 2026
Високопоставленого співробітника правоохоронних органів нібито "мали підірвати поруч з бізнес-центром".
Поради для збереження здоров'я нирок у холодну пору року 4 апреля 2026
Не секрет, що нирки погано реагують на холод.
Флагман Oppo Find X9 Ultra з'явився на фото до анонсу 4 апреля 2026
Компанія Oppo планує офіційно представити флагманський смартфон Find X9 Ultra пізніше цього місяця. Однак зовнішній вигляд пристрою став відомий до анонсу завдяки знімку, який з'явився цього тижня в китайських соціальних мережах.