1 апреля 2016
Премьера шестого сезона сериала "Игры престолов" все ближе, и, похоже, к этой премьере готовится буквально весь мир.
Даже американский Vogue решил уделить внимание "Игре престолов" — в новом, апрельском номере издания появилась футуристическая фотосессия со звездой сериала Николаем Костер-Вальдау. Компанию актеру составила модель Джоан Смоллс.



Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Три чверті європейських компаній побоюються, що США закриють їм доступ до технологій 8 августа 2026
Практично три чверті компаній у Великобританії, Німеччині та Франції визнали, що мають побоювання, що Вашингтон може обмежити їм доступ до американських технологій і сервісів, але підготовкою резервних варіантів перейнялися лише менш ніж половина.
Названо 4 продукти, які можуть підвищити рівень цукру в крові 8 августа 2026
При діабеті слід особливо відповідально ставитися до раціону. Природно, що загрозою можуть стати десерти і…
Хакери атакували десятки найбільших фінансових компаній США — зброєю стали звичайні телефонні дзвінки 8 августа 2026
Як повідомляє Reuters, посилаючись на дані Google та інформацію інтернет-аналітики, за останній місяць десятки відомих американських фінансових установ та інших компаній зазнали атак хакерських груп. Google повідомила, що хакери діють під різними іменами, включаючи Redact, Pink, Falcon та Helix.