Аніта Луценко прокоментувала різницю ставлення до спорту і тіла в Україні і Британії

13 июня 2024

Луценко розказала про ставлення до тренувать і стандарти фігури за кордоном

Зіркова фінтес-тренерка та блогерка Аніта Луценко, яка два роки тому переїхала у Британію, прослідкувала ставлення до культури спорту і тіла за кордоном.

Цікавим спостереженням 40-річної спортсменки стало те, що відвідувачки спортзалу у Британії полюють не за худим тілом і відточеними формами, а хіба що за здоров'ям.

"Цікаво, як за 2 роки в Британії в мене змінився погляд на тіло. По відчуттях, це як побути в клініці відновлення після якоїсь залежності. У мене, звичайно, як і у більшості дівчат в Україні і Східній Європі, є певні стандарти в голові щодо фігури. Так, вони менш радикальні, ніж у більшості, але все одно є і ще й професія забов'язує.

Тут я побачила зовсім інший підхід, + 7 кг (від наших візуальних орієнтирів) - це топ-фігура. В залі дівчата точно не заради схуднення. Думаю, в них таких думок немає навіть в голові - орієнтир - сила, здоров’я, мощ якась, мабуть, самопочуття, акцент на ментальне здоров’я. Тобто фізичне без ментального не має сенсу. Від вас я чую цікаве, що якби "ідеалом було" плюс 7, то я вже ідеальна і можна розслабитися", - розповіла Луценко.

"Я вважаю, що фізична активність і здорове харчування - невід’ємна частина здоров’я ментального і фізичного. Без цих пунктів життя стає складнішим в рази по багатьох причинах, і точно не через те, що стає більше целюліту", - запевнила Аніта

"От хочеться вже розслабитися. На жаль, більшість хоче важити в мріях менше норми. А норма у нас вважається зайвою вагою. Люди сприймають тренування, як засіб схуднути, а це як сприймати смартфон - як найкращий молоток. Окрім стресу щоденного і невгамовного, що скоріше наростає, а не пропадає від усіх подій і переживань українців, наче нам ще не вистачало стресувати через свою вагу? При цьому цікаво, що напруження і знервованість змушують їсти більше і знову себе за це картати і стресувати ще більше. Я не мрію про наш орієнтир + 7 кг, але +3-4 в орієнтирі було б доречно і розслабляюче для багатьох", - поділилася думками тренерка.

Нагадаємо, раніше Луценко ділилася найпоширенішими міфами про схуднення та розповідала про ефективні способи скинути зайву вагу.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

EL Кравчук відверто розказав про стосунки, чого не прийме у партнері та що значить "справжній чоловік" 22 июля 2024

47-річний співак EL Кравчук (справжнє ім'я Андрій Остапенко) розповів, яким повинен бути "справжній чоловік", які якості у партнері важливі для нього та чи вдалося комусь закохати його в себе.

Під Києвом 18-річний мотоцикліст на швидкості зіткнувся із двома легковиками 21 июля 2024

Під Києвом 18-річний мотоцикліст на швидкості зіткнувся із двома легковиками. Подробиці смертельної ДТП Обставини аварії встановлять правоохоронці

У Києві таксист заявив пасажирці, що Крим ніколи не був українським 21 июля 2024

"Нам його просто дали": у Києві таксист заявив пасажирці, що Крим ніколи не був українським. Відео Компанія Bolt уже відреагувала на розповідь жінки

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

emax.com.ua 5.0
emax.com.ua

Отзывов: 1

Анатолій 5.0
Анатолій

Отзывов: 3

Apsen Diamond 4.4
Apsen Diamond

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше