4 февраля 2024
У Дарницькому районі Києва чоловік у маршрутці обікрав пенсіонера. Зловмисника, який намагався втекти, оперативно затримали правоохоронці.
Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. Порушника передали слідчо-оперативній групі.
"Близько 15:00 години, на лінію 112 у Дарницькому районі надійшло повідомлення про пограбування, невідомий викрав телефон у літнього чоловіка в маршрутному транспортному засобі. Інспектори швидко з'ясували прикмети зловмисника, передали інформацію колегам та вирушили на пошуки", – розповіли в пресслужбі.
Під час обстеження прилеглих територій один із патрульних помітив чоловіка, схожого за орієнтуванням. Останній спробував утекти, однак йому це не вдалося – його наздогнали та затримали.
Нагадаємо, у Києві затримали чоловіка, який протягом дня скоїв два розбійних напади на кредитні установи. Погрожуючи ножем, зловмисник вимагав у працівниць гроші.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві затримали раніше судимого чоловіка, який пограбував малолітню дитину та втік. Щоб знайти зловмисника правоохоронцям знадобилось кілька годин.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Показники здоров'я: ці дві цифри ви повинні знати напам'ять 20 августа 2025
Показники здоров'я: ці дві цифри ви повинні знати напам'ять
Каменських похизувалася тілом після тренування 20 августа 2025
Співачка Насті Каменських похизувалася формою під час тренування.
Актриса Ірина Сопонару про те, якою мовою спілкується з чоловіком-британцем і про яку її рису знає лише він 20 августа 2025
Актриса Ірина Сопонару, яка в травні 2024-го року вийшла заміж за британця Ріса Бейнхема, розповіла, що в них із ним народилася особлива мова спілкування: "українська англійська".