1 октября 2020
Модель Тіни Кунакі була помічена у шкіряному плащі українського бренда Olēnich, в якому вона з’явилася на показі Coperni у межах Paris Fashion Week. Чудовий аутфіт для прохолодної осені! Варто зазначити, що серед поціновувачів українського бренда, що спеціалізується здебільшого на верхньому одязі — Ірина Шейк, Коко Роша, Кортні Кардашьян та Еймі Сонг.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Брук Шилдс привітала чоловіка з 25-річчям шлюбу весільними фото 27 мая 2026
Акторка та модель Брук Шилдс святкує срібне весілля зі своїм чоловіком, Крісом Хенчем. Із цієї нагоди вона пригадала день, коли вони побралися та показали романтичні фото з церемонії
Сукня від Гасанової та букет для підписниць: новоспечена дружина Кулеби показала свій ранок нареченої 27 мая 2026
Дружина ексміністра Дмитра Кулеби, Світлана Павелецька показала, який в неї був ранок нареченої і від якого бренду сукня
Кількість учасників Чеської ініціативи для України скоротилася вдвічі 27 мая 2026
Ініціатива все ще діє, але нова складність полягає в тому, що лише близько дев’яти держав-членів роблять фінансовий внесок.