Окупанти у Криму збираються будувати ТЦ на місці пам’ятки - соцмережі

1 июля 2025

У Севастополі російська влада планує будівництво торгового центру на місці археологічної пам'ятки - римського форту, що належить до II-III століть нашої ери. Про це у неділю, 29 червня, інформує Telegram-канал Крымский ветер.
 
Видання повідомляє, що 1992 року в районі Кадиківки, розташованої в Балаклаві, було виявлено скарб римських денаріїв. До 2013 року тривали розкопки. Після цього знайдений римський форт засипали ґрунтом і законсервували, аби вберегти його від пограбувань.
 
На цьому ж місці було виявлено святилище Юпітера Доліхена, яке є рідкісним подібним об'єктом у Європі і отримало визнання в науковому середовищі.

Однак окрім будівництва торговельного комплексу території колишнього римського поселення вже поділено на ділянки для будівництва житлових будинків.
 
Наразі землевласники розкопали форт, де стали видно потрійні рови, що позначали ріг стародавнього римського міста.
 
Раніше повідомлялося, що російські загарбники планують вивозити сміття з російських регіонів на тимчасово окуповані території України - йдеться про будівництво нових сміттєзвалищ.
 
ЗМІ: Іран відмовився визнавати Крим російським в угоді про партнерство
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Пам'ять HBM4 від Samsung отримала найвищі оцінки в тестах Nvidia 22 декабря 2025

У ході випробувань високошвидкісної пам'яті HBM4, яка буде використовуватися в наступному поколінні прискорювачів штучного інтелекту Nvidia серії Vera Rubin, запуск яких запланований на наступний рік, компанія Samsung Electronics отримала найвищі оцінки. Про це повідомляє корейська преса.

Anthropic перетворила свого чат-бота Claude на розширення для Chrome 22 декабря 2025

Anthropic випустила свого ІІ-бота Claude у вигляді розширення для веб-браузера Google Chrome. У рамках бета-тестування компанія відкрила доступ до Claude for Chrome для всіх платних підписників.

США ввели санкції проти родичів Мадуро 21 декабря 2025

Підсанкційні особи підтримують "злочинну наркодержаву Мадуро", заявили у американському Мінфіні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

VIVA  
VIVA

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше