Олігархи РФ знайшли спосіб, як приховати майно в Британії – ЗМІ

5 августа 2022

Російські олігархи Аркадій і Борис Ротенберги (партнери президента РФ Володимира Путіна з дзюдо) придумали, як обійти антиросійські санкції в Британії. Про це повідомляє ВВС.
 
Зазначається, що у 2016–2017 роках британський уряд зобов'язав майже всі компанії на території держави ідентифікувати своїх справжніх власників. Винятком стала така форма власності, як "англійське обмежене партнерство" (ELP).
 

Як кажуть в уряді Британії, ELP не можуть володіти активами, не мають бенефіціарного власника і не можуть законно відкривати банківські рахунки самостійно. Але розслідування свідчить про інше.
 
Повідомляють, що серед тих, хто скористався секретністю ELP, були також Ротенберги.
 
За даними розслідувачів, у січні 2017 року в Лондоні було засновано Sinara Company LP. За документами, вона надавала туристичні послуги і продавала квитки.
 

Але журналісти встановили, що в період з липня 2017 року по червень 2018 року ця компанія зробила щонайменше 14 банківських переказів на загальну суму $133 000 артконсультанту, який організовував угоди для Ротенбергів.
 
Майже 25% з усіх "обмежених партнерств" були засновані чотирма спецагентствами, які мають досвід створення анонімних компаній для клієнтів у Східній Європі і колишньому СРСР. Деякі з них були пов'язані з відмиванням грошей.
 

Нагадаємо, Великобританія додала 42 нових пункти санкцій проти Росії. Санкції, що визначають замороження активів і заборону на поїздки, стосуються губернаторів кількох російських регіонів.
 
Також повідомлялося, що у ЄС назвали суму заморожених активів олігархів РФ. Йдеться про понад 12,5 млрд євро.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Ірані не вщухають масові протести - палять машини та нападають на поліцію 25 сентября 2022

Пікетники захопили усі вулиці Тегерана. Місцеві силовики втратили контроль над столицею.

Путін підвищив зарплати суддям та прокурорам 25 сентября 2022

Окремими президентськими указами було підвищено виплати голові Слідкому та генпрокурору РФ, а також іншим чиновникам.

Кулеба заявив, що західні компанії, що залишилися в РФ, стають співучасниками війни 25 сентября 2022

Глава МЗС України заявив, що мобілізація в РФ безпосередньо впливає на міжнародний бізнес, який продовжує працювати в країні.

 

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое