25 декабря 2016
В ночь на Новый год и на Рождество киевский метрополитен будет работать на три часа дольше.

Об этом сообщается на странице КП "Киевский метрополитен" в Фейсбуке.
"Праздничное настроение приближается! Метро будет работать на три часа дольше и на Новый год (с 31 декабря на 1 января), и на Рождество (с 6 на 7 января)!!! Гостите вволю!", - отмечается в сообщении.
Как ранее сообщалось,стало известно, как изменится киевская подземка в 2017 году
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
«Сталася помилка»: електромобіль Tesla на автопілоті в'їхав у ворота гаража 15 июня 2026
Власник Tesla з штату Вашингтон (США) буквально в'їхав у чужий гараж на своєму автомобілі. За його версією, електромобіль самовільно з'їхав з дороги і в'їхав у гаражні ворота, практично повністю заїхавши всередину. Оскільки система автономного водіння Tesla має репутацію системи, що робить дурні помилки і потрапляє в ДТП, провину за нинішній інцидент покладають саме на автопілот.
Група фізиків вперше продемонструвала працездатні ядерні годинники — пристрій для вимірювання часу, який базується не на переходах електронів між енергетичними рівнями, як у сучасних атомних годинниках, а на переходах всередині атомного ядра. Ідея таких годинників була запропонована ще кілька десятиліть тому, однак реалізувати її на практиці вдалося лише зараз.
Токсичний шок при кишковій інфекції 15 июня 2026
Влітку кишкові інфекції частішають, а їхнім результатом може бути токсичний шок.