Орбан прокоментував свій скандальний вислів про змішування рас

29 июля 2022

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що говорячи про те, що потрібно не допустити змішання рас, мав на увазі культуру, а не біологічний аспект. Про це він сказав під час брифінгу з австрійським колегою Карлом Негаммером у Відні у четвер, 28 липня, повідомляє Telex.
 
"Ми в повній згоді щодо антисемітизму і расизму. Що про це думає австрійський канцлер, те думаю і я", - зазначив Орбан на спільній прес-конференції.
 

Пояснюючи свої слова про те, що угорці не повинні стати змішаною расою, він сказав, що просто виступає проти міграції.
 
"Я не хочу, щоб Угорщина стала імміграційною країною, і я не хочу, щоб в Угорщині посилилася міграція. Я завжди дотримувався такого погляду і його дотримуватимуся, він не має біологічної основи. Для нас це не расова проблема. Це питання культури. Простіше кажучи, нашу цивілізацію потрібно зберегти такою, якою вона є зараз”, – сказав Орбан.
 

Він також визнав, що його слова могли бути двозначними.
 
"Так трапляється, що іноді я висловлююся двозначно. Це цивілізаційна позиція. Ми пишаємося тим, чого Угорщина досягла у боротьбі проти расизму", - додав він, ще раз наголосивши, що йдеться не про расизм, а про культурні відмінності.
 
Раніше повідомлялося, що Орбан викликав скандал, виступивши проти "змішування рас". Він заявив, що європейські раси не повинні поєднуватися з неєвропейськими, що викликало хвилю критики.
 
Також цього року Орбан виголосив апокаліптичну промову, в якій передбачив занепад Заходу і передрік "десятиліття небезпек, невизначеності та війни". Він також закликав до нової стратегії ЄС щодо війни РФ проти України, заявивши, що санкції провалилися, а Україна ніколи не переможе.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На Київщині чоловік під час конфлікту лопатою забив до смерті знайомого 27 июля 2025

На Київщині чоловік під час конфлікту лопатою забив до смерті знайомого. Подробиці справи та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі

Інсайдер пояснив, чому Netflix закінчує угоду з принцом Гаррі та Меган Маркл та як це на них вплине 27 июля 2025

Після своєї відмови від виконання королівських обов'язків та переїзду до США у 2020-му році принц Гаррі та його дружина Меган Маркл підписали ексклюзивну угоду зі стримінговою платформою Netflix на 100 мільйонів доларів. Проте компанія вирішила не продовжувати договір з подружжям.

Наслідки збою Starlink продовжують відчуватися досі 27 июля 2025

Наслідки збою Starlink продовжують відчуватися досі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шаравоз 4.6
Шаравоз

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше