Осадча в купальнику застигла у турецькій блакиті (фото)

18 сентября 2020

Телеведуча Катя Осадча, яка нещодавно відсвяткувала 37-річчя, влаштувала собі невеличкі турецькі канікули.

У своєму Instagram Катерина назвала свій спонтанний відпочинок втечею після дня народження.

"Блакить… afrer birthday escape. Дякую редакцііМ€ за ці маленькі канікули", - написала Осадча і виклала кілька фото в купальнику у воді.

Катя вже відпочивала в Туреччині цього року 

Катя з Юрою вирішили продовжити собі літо 

Фото з Instagram

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мішель Андраде в білій сукні з декольте і золотим чокером попозувала для чуттєвих фото 20 ноября 2025

Співачка та актриса болівійського походження Мішель Андраде влаштувала ніжну студійну фотосесію.

Z-репера вивели на чисту воду та змусили зізнатися, як він очорнив українських зірок на фронті 20 ноября 2025

Брехав про "розстріляне село" на Донбасі: Z-репера вивели на чисту воду та змусили зізнатися, як він очорнив українських зірок на фронті Він заплутався у власній історії, яку впевнено видає ще з 2016 року

Дженніфер Еністон у лаконічній сукні-халтер завітала на премію Elle Women в компанії ошатного бойфренда 20 ноября 2025

Схоже, голлівудська зірка Дженніфер Еністон тепер частіше з'являтиметься на світських подіях не сама, а зі своїм бойфрендом Джимом Кертісом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

KOLSS 0.5
KOLSS

Отзывов: 1

Стоматологія ШАРК 4.6
Стоматологія ШАРК

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше