17 августа 2012
Осенью 2012 года инфляция может ускориться до 5%. Такой прогноз озвучил специалист агропромышленного комплекса Владимир Коновальчук в эфире Первого делового канала.
"У нас действительно довольно низкие показатели инфляции в этом году, ниже, чем были за много прошедших лет ... И в целом, за 2012 год, думаю, инфляция будет низкой, хотя кое-что может оживиться осенью: потребительские цены могут вырасти процентов на 5", - сказал он, пишет Gazeta.ua.
Как сообщал MIGnews.com.ua, ранее Коновальчук заявил, что осенью цены на масло и сахар вырастут на 10%. Однако при этом он отметил, что резкого роста цен на продукты не будет.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
mignews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
У російському Ярославлі спалахнула пожежа на НПЗ 1 октября 2025
Ярославнафтооргсинтез – входить до п'ятірки найбільших російських НПЗ і є найбільшим нафтопереробним підприємством у Центральному федеральному окрузі РФ.
У США вперше за сім років розпочався урядовий шатдаун 1 октября 2025
Федеральний уряд офіційно припинив роботу після того, як розколотий Конгрес не зміг ухвалити законопроєкт про фінансування.
Ілон Маск запропонував створити конкурента Wikipedia на основі Grok 1 октября 2025
Не секрет, що статті в Wikipedia редагуються з метою маніпуляції інформацією на користь тих чи інших груп, тому ідея створення аналогічного ресурсу з більш прийнятними для Ілона Маска принципами наповнення виникла цілком очікувано. Мільярдер планує створити всесвітню «енциклопедію», що використовуватиме можливості чат-бота Grok, що належить його компанії xAI.