П’яним та під наркотиками скоїв ДТП із потерпілим: у Києві суд виніс вирок водію легковика

6 сентября 2024

У Києві суд виніс вирок водію, який під дією наркотиків та алкоголю вчинив ДТП у Деснянському районі. Внаслідок аварії постраждав пасажир легковика, яким керував зловмисник.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Наступні п’ять років і два місяці чоловік проведе за ґратами.

"Подія відбулась у лютому цього року на вулиці Милославській. 36-річний водій автомобіля Citroen в’їхав у припаркований на узбіччі дороги вантажний автомобіль з автоцистерною. Внаслідок зіткнення 24-річний пасажир, який сидів на передньому сидінні, отримав тілесні ушкодження у вигляді переломів кісток ліктя, саден голови та був госпіталізований", – розповіли в пресслужбі.

Поліцейські встановили, що водій легковика перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння – прилад "Драгер" показав 1,51 проміле. А лабораторне дослідження ще й виявило наявність наркотиків у крові. Крім того, слідчі встановили, що в лютому цього року порушник був засуджений за скоєння крадіжки до п’яти років з іспитовим строком на один рік.


Деснянський суд Києва визнав зловмисника винним у скоєнні злочину та призначив покарання у вигляді двох років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк три роки. Окрім цього, на підставі ч. 4 ст. 70 Кримінального кодексу України обвинуваченому приєднано невідбуту частину покарання попереднього вироку. Відтак правопорушник проведе у в’язниці п’ять років та два місяці.

Як повідомляв OBOZ.UA, в Оболонському районі Києва водій автомобіля Chevrolet збив на переході жінку. Як виявилось, винуватець ДТП перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо одну з можливих причин масштабного блекауту в Європі 28 апреля 2025

Португальська національна електрична компанія REN назвала можливою причиною проблеми пожежу на південному заході Франції, яка пошкодила високовольтну лінію електропередач.

Пропозиція Трампа схожа на "капітуляцію" України - міністр оборони ФРН 28 апреля 2025

Україні не потрібно заходити так далеко, як це пропонує президент Сполучених Штатів, вважає Пісторіус.

Інна Мірошниченко показала, що учворив 3-річний Марсель, поки вона була відсутня 10 хвилин 28 апреля 2025

Дружина шоумена Тімура Мірошниченка, юристка та блогерка Інна Мірошниченко поскаржилася на 3-річного сина-непосиду Марселя, який за 10 хвилин її відсутності у кімнаті зіпсував меблі, стіни та стелю бананом. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Коло - Аритейл 5.0
Коло - Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше