19 июня 2024

У Бучанському районі Київської області в понеділок, 17 червня, чоловік виявив під час робіт на приватному господарстві протипіхотну осколкову гранату. Щоб вилучити боєприпас на місце викликали саперів.
Про це повідомили в пресслужбі Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України. Небезпечну знахідку вивезли та знешкодили.
"17 червня, під час робіт на приватному господарстві у селі Горенка Бучанського району Київської області, місцевий мешканець натрапив на підозрілий предмет, схожий на боєприпас. Швидка реакція та дії чоловіка, який викликав екстрені служби, дозволили нашим піротехнікам вчасно прибути на місце події та безпечно вилучити ручну осколкову гранату Ф-1", – розповіли в пресслужбі.


Нагадаємо, у Солом’янському районі Києва чоловік під час ремонтних робіт знайшов у електрощитовій предмет, схожий на протипіхотну гранату. Крім того, там були ймовірні набої до автомата.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Шевченківському районі Києва місцевий мешканець виявив у сміттєвому баку предмет схожий на гранату. Щоб вилучили боєприпас, на місце події викликали саперів.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві на станції метро "Позняки" помер пасажир 27 февраля 2026
У Києві на станції метро "Позняки" помер пасажир. Подробиці трагедії Остаточну причину смерті людини встановить медична експертиза
Razer випустила чохол для ноутбука за $130 з вбудованою бездротовою зарядкою 27 февраля 2026
Razer представила незвичайний чохол для ноутбуків Laptop Sleeve 16" з модулями бездротової зарядки. Аксесуар коштує 130 доларів, однак його висока ціна обумовлена наявністю одразу двох вбудованих у відкидну кришку зарядних панелей стандарту Qi2. Одна з них здатна заряджати смартфон з потужністю до 15 Вт, друга розрахована на більш дрібні аксесуари і видає до 5 Вт.
Будинок, у якому народився Гітлер, перетворять на поліцейський відділок 27 февраля 2026
Влада Браунау-на-Інні сподівається, що тепер будинок стане менш привабливим для неонацистів.