14 октября 2025

У селі Софіївська Борщагівка Київської області автомобіль Mitsubishi на швидкості збив чоловіка. Від отриманих травм пішохід загинув на місці ДТП.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі.
"Днями в селі Софіївська Борщагівка на вулиці Київській сталася дорожньо-транспортна подія. За попередньою інформацією, 29-річний водій автомобіля Mitsubishi Lancer, рухаючись у лівій смузі, здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїзну частину в невстановленому для переходу місці", – йдеться в повідомленні.

У поліції додали, що, на жаль, від отриманих травм пішохід загинув на місці події. Його особу встановлюють правоохоронці.


За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України), розпочато досудове розслідування.

У Білоцерківському районі Київської області сталась ДТП за участю легковика та маршрутного автобуса. Внаслідок зіткнення одна особа загинула, є постраждалі.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Київській області протягом вересня 2025 року на дорогах сталась 191 ДТП із потерпілими. На жаль, ці аварії забрали життя 17 осіб.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
У патріарха РПЦ Кирила запідозрили деменцію - росЗМІ 11 апреля 2026
У Страсний тиждень патріарх Російської православної церкви вітав вірян зі святом, яке відзначають у січні.
Гуково, Саранськ, Волгоград: вибухи та пожежі в РФ 10 апреля 2026
У тимчасово окупованих Перевальську Луганської області, Маріуполі Донецької області та Мелітополі на Запоріжжі також гучно, повідомляють соцмережі.
У Києві чоловік влаштував стрілянину на вулиці: є поранена 10 апреля 2026
У Києві чоловік влаштував стрілянину на вулиці: є поранена. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі