Під Києвом зупинили п’яного водія вантажівки - в крові виявили алкоголь, еквівалентний 0,5 пляшки горілки

20 сентября 2023

Поблизу селища Чайки Київської області через порушення ПДР правоохоронці зупинили вантажівку, у водія якого були ознаки сп’яніння. Прилад Драгер виявив в крові чоловіка 2,61 проміле алкоголю.

Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Київщини. Порушнику виписали штраф та відсторонили від керування авто.

"Вчора (18 вересня. – Ред.), близько 18:00, на автодорозі Київ – Ковель патрульні селища Чайки зупинили вантажний автомобіль, водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування з керманичем інспектори помітили в нього явні ознаки алкогольного сп‘яніння", – розповіли в пресслужбі.

За словами правоохоронців, чоловік погодився пройти огляд на стан сп‘яніння за допомогою приладу Драгер. Результат – 2,61 проміле. На нього склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння (штраф 17 тисяч гривень).

Зазначимо, за словами нашого співрозмовника в правоохоронних органах, такий рівень алкоголю в крові еквівалентний близько 0,5 літра горілки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві п’яному водію Chevrolet Camaro, якого зупинили за порушення ПДР, виписали штрафів на понад 58 тис. грн. Також у нього знайшли пакетик, за його словами, з амфетаміном.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Єфросиніна і Цибульська заступилися за Тополю після шантажу її інтимним відео 19 января 2026

Маша Єфросиніна відреагувала на шантаж Олени Тополі

Несправний комп'ютер Altair 8800 відремонтували і вперше запустили через 52 роки після випуску 19 января 2026

Власник комп'ютера-конструктора MITS Altair 8800 придбав його в 1974 році, але не впорався зі збором, внаслідок чого пристрій був відданий забуттю на цілих 52 роки. Нещодавно цей комп'ютер був відремонтований з установкою нового блоку живлення і успішно запустив гру Kill the Bit, написану в 1975 році. Історик комп'ютерів SDF з Interim Computer Museum (ICM) поділився цим знаковим моментом у своєму профілі X.

Кароль захейтили через пісню про відключення світла і танці в Слов'янську: що вона відповіла 19 января 2026

40-річна співачка Тіна Кароль обурила користувачів мережі своєю нещодавньою піснею про відключення електроенергії та музичним роликом зі Слов'янська.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше