Пєсков заявив, що допомога НАТО Україні ускладнює ситуацію

17 октября 2022

У Кремлі заявили, що НАТО "де-факто влізло в український конфлікт" і "істотно ускладнює ситуацію", але це жодним чином не впливає на мету РФ. Про це повідомив речник президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляють російські ЗМІ.

Зокрема, за його словами, підтримка України з боку Альянсу вимагає від Росії "внутрішньої економічної та іншої мобілізації". Він також повідомив, що так звана "спеціальна військова операція" продовжується і буде доведена до кінця.

Допомога НАТО Україні суттєво ускладнює ситуацію, але "потенціал РФ дозволяє продовжувати спецоперацію і за цих умов", додав Пєсков.

Раніше Путін розповів, що мобілізація в РФ завершиться за два тижні. Також на прес-конференції Путін пригрозив закрити зерновий коридор, якщо встановлять, що його використовують "для терактів".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Високий зріст збільшує ризик шести видів раку 26 июля 2026

Аналіз, проведений дослідження раку, показує, що вищі люди мають вищий ризик розвитку шести різних видів…

Уражено 19 енергооб'єктів РФ: Мадяр розповів про нову операцію СБС 25 июля 2026

Загалом із 1 по 24 липня українські безпілотники уразили вже 136 енергетичних цілей, які використовуються окупаційними військами.

У Литві викрили шпигуна РФ, який збирав дані про військові об’єкти 25 июля 2026

Чоловік, за даними слідства, збирав інформацію про військові об’єкти, техніку та пересування ЗС Литви.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гість  
Гість

Отзывов: 1

Вікторія 5.0
Вікторія

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше