28 июля 2023
Північна Корея представила два нові безпілотники, що схожі на відомі американські моделі. КНДР натякнула цим, що перебуває на шляху до створення бойових і розвідувальних безпілотників. Про це повідомляє видання NK News.
ЗМІ зазначає, що невідомо, коли Пхеньян почав розроблення нових безпілотників. Проте їхня поява сталася приблизно за два з половиною роки після партійного з'їзду, що відбувся в січні 2021 року, на якому лідер КНДР Кім Чен Ин наказав військовим створити "безпілотні ударні засоби" і "розвідувальні безпілотники" з дальністю польоту 500 км.
Обидва літальних апарати представили на Виставці озброєнь і обладнання 2023, що відбулася в Пхеньяні. На кожній зі сторін моделей безпілотників надруковані слова ВПС КНДР і серійні номери.
Одну з моделей, розмах крил якої сягає 20 м, представили на виставці як оснащену двома ракетами різних типів, закріпленими під крилами. Вона схожа на американський бойовий БПЛА MQ-9 Reaper. Північнокорейська копія MQ-9 має по три станції озброєння на крило, і вони заряджені ракетами, аналогічними американським ракетам Hellfire. Американська версія MQ-9 має по дві станції озброєння на крило.
Інша модель безпілотника дуже схожа на літак ВПС США RQ-4A Global Hawk.
Як ми вже писали, Північна Корея заявила, що провела випробування твердопаливної міжконтинентальної балістичної ракети Hwasong-18.
Крім того, 12 липня південнокорейські військові заявили, що КНДР запустила міжконтинентальну балістичну ракету у бік Японського моря.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США планує побудувати в Газі військову базу на 5000 осіб - ЗМІ 20 февраля 2026
Фортифікаційні споруди планується звести на посушливій рівнині на півдні сектору Гази, заявляють джерела.
Актор Михайло Жонін назвав імʼя ексколеги з РФ, який встромив йому ніж у спину та дав цинічну пораду в перші дні обстрілів 20 февраля 2026
"Він тут одружився і хрестив дитину!" Жонін назвав імʼя ексколеги з РФ, який встромив йому ніж у спину та дав цинічну пораду в перші дні обстрілів Актор емоційно висловився на його адресу
У Франції зафіксовано рекорд: 36 днів поспіль йдуть дощі 20 февраля 2026
Попередній рекорд зареєстрували восени 2023 року, коли в країні було 32 дощові дні поспіль.