25 сентября 2022
В Ірані не припиняються протести, які спалахнули після смерті дівчини, яка була затримана за неправильне носіння хіджабу. Мітинги охопили майже усі міста країни. Телеграм-канали публікують кадри масових заворушень.
Наголошується, що учасники протесту захопили всі вулиці Тегерана. Вони палять машини та нападають на поліцію. Силовики втратили контроль над містом.
Нагадаємо, смерть 22-річної Махси Аміні спровокувала хвилю протестів в Ірані.
Місцеві жінки обрізають волосся та спалюють хіджаби. Тисячі людей вийшли на мітинги.
ЗМІ писали, що в Ірані на протестах загинули п'ятеро мітингувальників. Пізніше кількість жертв зросла до 26 осіб.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Лондоні затримали сотні учасників акції на підтримку Палестини 11 августа 2025
Демонстранти, деякі з яких були в чорно-білих палестинських хустках та з прапорами Палестини, скандували "геть руки від Гази"
Хакери заполонили Facebook замаскованими у SVG-зображеннях вірусами 11 августа 2025
Хакери заполонили Facebook замаскованими у SVG-зображеннях вірусами
Скандальний блогер Волошин пішов на концерт Макса Коржа у Варшаві і потрапив під критику 11 августа 2025
"Підтримує російську попсу": скандальний блогер Волошин пішов на концерт Макса Коржа у Варшаві і потрапив під критику Він пішов на виступ із новою дівчиною