У Міноборони РФ звільнили "головного постачальника"

25 сентября 2022

Одного із заступників міністра оборони РФ Дмитра Булгакова, який відповідав за матеріально-технічне забезпечення російської армії, відправили у відставку. Про це у суботу, 24 вересня, повідомляється у Telegram-каналі Міноборони Росії.

"Генерала армії Дмитра Булгакова звільнено з посади заступника Міністра оборони РФ у зв'язку з переходом на іншу роботу", - йдеться в повідомленні, при цьому нове місце служби не вказується.

Дмитру Булгакову 67 років. З 2008 року він обіймав посаду заступника голови Міноборони Росії, який відповідає за матеріально-технічне забезпечення (спочатку ця посада називалася начальник тилу Збройних сил).

Замість Булгакова на посаду головного відповідального за матеріально-технічне забезпечення військ РФ було призначено генерал-полковника Михайла Мізинця, якого прозвали "м'ясником Маріуполя".

Раніше повідомлялося, що Кремль не може створити мобілізаційний резерв навіть низької якості, якщо РФ не зможе швидко вирішити фундаментальні та системні проблеми. Такого висновку дійшли військові аналітики Інституту вивчення війни.

 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мірошниченко пригадав, як російська ракета вибухнула біля будинку його батьків, які живуть неподалік однієї з ТЕЦ 3 февраля 2023

Мірошниченко пригадав, як російська ракета вибухнула біля будинку його батьків: живуть неподалік однієї з ТЕЦ Він також розповів, з якими труднощами зіткнувся під час вимкнень електроенергії

Как заниматься трейдингом без риска? 3 февраля 2023

Биржевая торговля или трейдинг на сегодняшний день является одним из наиболее популярных способов заработка, поскольку дает возможность вложить не слишком крупную сумму денег и при этом получить неплохой, а при соответствующем опыте и квалификации - очень приличный доход

ЗМІ повідомили, про що говоритиме Путін у зверненні перед річницею війни 3 февраля 2023

Виступ Володимира Путіна може бути скоригований, залежно від ситуації на фронті.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Duglas Alliance Ltd 0.3
Duglas Alliance Ltd

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое