9 декабря 2020
Пандемія-2020 вплинула на всі сфери життя людей, навіть на такі не надто важливі, як проведення конкурсів краси.
Тому цього року володарку звання "Міс Україна Всесвіт"-2020 обрали без проведення традиційного конкурсу.
Про це повідомили представники оргкомітету.
"Провівши консультації з нашими партнерами з Miss Universe (США), ми прийняли єдине вірне рішення в цьому році - відмовитися від проведення конкурсу в масштабному форматі, звичному для "Міс Україна Всесвіт", - йдеться у офіційній заяві.
"Титул "Міс Україна Всесвіт"-2020, рішенням глави конкурсу Анни Філімонової і Оргкомітету "Міс Україна Всесвіт", який підтримав її одноголосно, буде переданий "I Віце-Міс Україна Всесвіт"-2019, киянці Єлизаветі Ястремській, яка і представить Україну на конкурсі "Міс Всесвіт"-2020", - оголосили у заяві.
27-річна киянка Ліза Ястремська торік здобула перемогу в міжнародному конкурсі "The Queen of Eurasia 2019".
Дівчина є власницею бренду вечірніх суконь і купальних костюмів, активно займається спортом і медитацією, володіє англійською та французькою і вивчає німецьку.
Красуня народилася в багатодітній родині - у неї два брати і сестра. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю "Управління персоналом і маркетинг".
Також Ліза закінчила школу телеведучих, працювала моделлю і встигла побувати на сторінках кількох відомих журналів.
"Про титул "Міс Україна Всесвіт" я мріяла з дитинства, робила декілька спроб домогтися цієї мрії. У 2016 році я пройшла до фіналу конкурсу, але з особистих причин не змогла взяти участь. Торік я знову пройшла у фінал, посіла друге місце і отримала титул "I Віце-Міс Україна Всесвіт"-2019. А в цьому році доля розпорядилася чарівним чином і я отримала титул, про який мріяла все життя" - зізналася Ястремська.
До речі, у зв'язку з пандемією коронавірусу в світі, проведення фіналу конкурсу "Міс Всесвіт"-2020 перенесено на першу половину 2021 року.
Фото пресслужби та з Instagram
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Орбан почав збір підписів проти "військового плану" ЄС 12 октября 2025
Прем'єр залякує угорців планом оборони ЄС; в його інтерпретації: "Європа платить, українці воюють, а РФ буде виснажена".
ChatGPT пройшов стрес-тест на політичну упередженість, але не бездоганно 12 октября 2025
OpenAI провела «стрес-тест» моделей штучного інтелекту останнього покоління GPT-5 і встановила, що вони сильніше за інших наблизилися до однієї з найважливіших її цілей: «ChatGPT не повинен бути політично упередженим у жодному напрямку». Серію випробувань компанія проводила кілька місяців.
Три країни ЄС домовилися про заморожені активи РФ 12 октября 2025
Політичні лідери трьох провідних європейських країн заявили про спільні наміри спрямувати заморожені російські активи на підтримку Збройних сил України.