Партизани проникли в дивізію армії РФ під Москвою

8 января 2024

Українські партизани з Атеш проникли у дивізію імені Дзержинського в Балашисі під Москвою та отримали корисну інформацію. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на Telegram-каналі партизанського руху Атеш.

Вони зазначили, що їхній агент з-поміж офіцерів увійшов у цю дивізію.

"Ми вже отримали список особового складу, який бере участь у (війні проти України - ред.). Їхні імена, контакти та особисті дані передано до відповідних органів", - мовиться в повідомленні партизанів.

В Атеш також наголосили, що в структурі самої дивізії нині проводиться розширення і зміцнення їх агентурної мережі для більш якісної діяльності.

Нагадаємо, представники АТЕШ зафіксували великий ешелон техніки на залізничному вокзалі в Джанкої.

Крім того, вони показали оборонні споруди російської армії у тимчасово окупованому Чорноморському районі Криму. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Японія встановила рекорд за кількістю людей віком понад 100 років 13 сентября 2025

Жінки в цій статистиці становлять 88% від загальної кількості - 87 784 особи, а чоловіки лишень 11 979 осіб.

Молочний та пудрово-сірий: Зеленська вигуляла елегантні костюми-двійки на Саміті в Києві. Фото 13 сентября 2025

Днями у Києві розпочався п'ятий Саміт перших леді та джентльменів, в якому взяли участь представники різних країн. На панелях, присвячених освітнім інноваціям, виступила перша леді України Олена Зеленська.

Британія запровадила новий пакет санкції проти РФ 13 сентября 2025

Обмеження спрямовані проти "тіньового флоту", що перевозить російську нафту, та ключових постачальників військових компонентів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше