29 июля 2021
Періс та її коханий Картер Реум
Учора ледь не всі американські ЗМІ запевняли, що Періс Гілтон очікує на первістка. Чи народжуватиме вона сама, чи, може, скористалася послугами сурогатної матері — було достеменно невідомо, аж поки не з’явився офіційний коментар білявки.
«Ні, я не вагітна. Поки що ні. Очікую на весілля та сукню, яку наразі шиють спеціально для мене. Вона має чудовий вигляд та ідеально пасує, тому, безумовно, наразі я чекаю саме на цю главу свого життя», — заявила Періс у подкасті This is Paris. За словами дівчини, їй дуже хочеться мати донечку й назвати її Лондон.

Станом на зараз точно відомо лише те, що Періс нарешті знайшла своє кохання та готова до створення родини. Про заручини вона розповіла офіційно та дуже гучно в день свого 40-річчя.
Білявка сказала «так» підприємцю Картеру Реуму після року стосунків (хоча знайомі вони понад 15). «Він чоловік моєї мрії. Єдиний. Я дуже щаслива перейти на наступний етап у своєму житті й насамкінець просто мати справжнє життя».
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Російські дрони атакували Київщину: пошкоджені 3 підприємства 23 марта 2026
Російські дрони атакували Київщину: пошкоджені 3 підприємства. Фото На одному з них спалахнула пожежа
Користувачі безкоштовного режиму ChatGPT у США найближчими тижнями зіткнуться з необхідністю переглядати рекламу 23 марта 2026
Для багатьох видів бізнесу, пов'язаних з інтернетом та інформаційними технологіями, продаж реклами історично був одним із важливих джерел доходу. ChatGPT у цьому відношенні довго балував користувачів, але в найближчі тижні їм доведеться зіткнутися з необхідністю перегляду реклами — принаймні, у США.
Мріяв повернутися до музики після війни: на фронті загинув артист оркестру Дмитро Гладіренко 23 марта 2026
Мріяв повернутися до музики після війни: на фронті загинув артист оркестру Дмитро Гладіренко Навіть під час відпустки після поранення він виходив на сцену