Переправляли ухилянтів в Угорщину, ховаючи їх від тепловізорів: поліцейські Києва викрили зловмисників

18 мая 2024

Правоохоронці Києва затримали зловмисників, які за гроші переправляли ухилянтів через держкордон поза пунктами пропуск. "Бізнес" організували мешканці Київщини та Закарпаття, а вартість "послуги" становила 6 тисяч доларів США.

Про це повідомили в пресслужбах столичної поліції та Київської обласної прокуратури. Підозрюваним загрожує до дев'яти років позбавлення волі.

"Незаконну схему організували двоє чоловіків –  30-річний мешканець Київщини та його 52-річний спільник із Закарпаття. Вони підшукували "клієнтів" серед військовозобов’язаних та пропонували їм за гроші допомогу з нелегального перетину кордону  поза пунктами пропуску. Вартість такої послуги становила 6 000 доларів", – розповіли в правоохоронці.

Як зазначили в прокуратурі, для цього "клієнтів" спочатку відправляли поїздом у Берегове Закарпатської області. Далі їх зустрічали на вокзалі, розміщували в готелі, а згодом доправляли до місця незаконного перетину кордону та надавали додаткові інструкції.



При цьому фігуранти забезпечували чоловіків спеціальними маскувальними плащами, які робили їх непомітними для дронів з тепловізорами, що патрулюють кордон. В Угорщині ухилянтів мав зустрічати інший учасник групи. Під час проведення обшуків за місцями мешкання фігурантів та їх автомобілів вилучено гроші у різній валюті загальною сумою майже мільйон гривень, плащі, тактичний одяг, "чорнові" записи та телефони.

За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України відкрито кримінальне провадження, а зловмисникам повідомили про підозру. Суд обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.



Як повідомляв OBOZ.UA, співробітники СБУ викрили ділків, які продавали ухилянтам "консульські" посвідчення для втечі за кордон. Вартість усього "пакету послуг" становила 10 тис. доларів США з одного військовозобов’язаного.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Княгиня Монако у луці з бордовим кейпом за майже $2500 повчила першокласників поведінки на воді 30 ноября 2025

Княгиня Монако Шарлін провела спеціальний захід, який спрямований на запобігання утоплення. Княгиня особисто зустрілася з понад 300 першокласниками.

Загинула жінка, є пошкодження у кількох районах: наслідки російського обстрілу на Київщині 30 ноября 2025

Загинула жінка, є пошкодження у кількох районах: наслідки російського обстрілу на Київщині. Фото та відео Мешканців регіону закликали не ігнорувати повітряну тривогу

Світоліна з чоловіком ушкварили кумедний танок на тенісному корті 30 ноября 2025

31-річна тенісистка Еліна Світоліна (Монфіс) замилувала кумедним танцем зі своїм чоловіком, французьким тенісистом Гаелем Монфісом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

slovakstudy 4.5
slovakstudy

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше