9 апреля 2015
Американская модель и светская львица Пэрис Хилтон разместила в Сети свою детскую фотографию.
34-летняя звезда Пэрис Хилтон отметила 5 апреля католическую Пасху и решила поделиться с поклонниками своими воспоминаниями об этом празднике в детстве.
Девушка опубликовала фотографию, на которой она запечатлена с мамой и сестрой Ники. На снимке девочкам не больше 6 лет.
"Возвращаемся в пасхальное воскресенье, когда моя мама одела нас с Ники, как близняшек", – подписала фото Пэрис.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Росіяни заради винагороди почали збивати власні дрони - соцмережі 27 апреля 2026
Telegram-канали публікують знімки військовослужбовця РФ на тлі підбитого російського дрону Молнія.
В РФ загинув за загадкових обставин 20 топ-менеджерів з початку війни - ЗМІ 27 апреля 2026
Сергій Лойтнер став щонайменше двадцятим топ-менеджером, який загинув у Росії за загадкових обставин після початку війни.
GPT-5.2 обійшла найкращих абітурієнтів, які склали вступні іспити до Токійського та Кіотського університетів 27 апреля 2026
Нейромережа GPT-5.2 в режимі розмірковування отримала найвищі бали на вступних іспитах у Токійському та Кіотському університетах Японії, випередивши реальних абітурієнтів цього року. Компанія LifePrompt, яка проводила тести, повідомила, що нейромережа перевершила максимальні прохідні результати навіть на найконкурентніших медичних напрямках.