29 октября 2020
COVID-19 і не планує зупинятися, тож перехворіти у тій чи іншій формі, ймовірно, доведеться більшості із нас. Вже близько тижня із вірусом бореться стилістка та засновниця fashion-курсу FLAB Ліна Христофорова.

«Наразі мені значно краще, температури вже немає, біль в м’язах пройшов, кашлю теж немає. Є слабкість трохи, але головне — це позитивний настрій. Єдине, чого не вистачає, — це, безперечно, спілкування з людьми!
Серед моїх друзів величезна кількість хворих, і я дивуюся, наскільки по-різному у всіх нас протікає хвороба.
Різні симптоми, рівень складності, тривалість. Чим далі «в ліс», тим більше переконуюся, що COVID-19 — іспит для кожного. Не хочу образити тих, хто дійсно страждає від вірусу, але мені все подобається. Політ максимально повчальний і нормальний», — ділиться дівчина.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чому продати автомобіль стане складніше: головні нові правила 30 апреля 2026
Чому продати автомобіль стане складніше: головні нові правила
"Диявол носить Prada 2" повернув культових героїнь, але фільм виявився зовсім не про моду 30 апреля 2026
"Диявол носить Prada 2" повернув культових героїнь – але фільм виявився зовсім не про моду OBOZ.UA розповість, чим здивував гучний сиквел і що сказали перші глядачі в Києві
Макрон відреагував на жарт Чарльза над Трампом у Білому домі 30 апреля 2026
Французький лідер лаконічною фразою підтримав зауваження британського монарха щодо ролі двох країн в історії Америки.