Поліцейські Києва ліквідували нарколабораторію - вилучили "товару" та обладнання на $1,4 млн

28 июля 2023

Правоохоронці Києва ліквідували масштабну нарколабораторію з виробництва метадону. Під час обшуків у них вилучили "товару", обладнання та прекурсорів на понад 1,4 млн доларів США.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі.

"Під час обшуків правоохоронці вилучили у двох "лаборантів" 142 кг готового до збуту наркотичного засобу, близько 150 кг прекурсорів та обладнання для виготовлення метадону. За цінами "чорного" ринку вартість вилученого становить понад 1,4 млн доларів США", – повідомили в пресслужбі.

Правопорушниками виявились мешканці Київської області, 1976 та 1978 років народження. Заборонені речовини "лаборанти-початківці" планували продавати по всій Україні.


Правоохоронці відкрили кілька кримінальних проваджень, зокрема, за фактом виготовлення, зберігання чи збуту наркотичних засобів. Крім того, поліцейські встановлюють інших причетних до діяльності нарколабораторії.

Нагадаємо, у Києві затримали чоловіка, який може бути причетний до збуту наркотиків та психотропів. Нібито він відправляв клієнтам заборонені речовини різними службами таксі, а під час обшуку у нього вилучили "товару" на близько 200 тис. грн.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Оболонському районі Києва правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у продажі наркотиків. Під час обшуків у чоловіка виявили "товару" на суму близько 500 тисяч гривень.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фахівці радять, як не допустити зневоднення організму влітку 9 июля 2025

Як не допустити зневоднення організму влітку

Путін офіційно дозволив найманців в російській армії 8 июля 2025

РФ щомісяця набирає близько 30 тисяч солдатів. Втім, темпи можуть сягати 40 тисяч на місяць, інформують європейські джерела.

У Словаччині розпочався суд над стрільцем у Фіцо 8 июля 2025

Юраю Цинтулі висунуто звинувачення в особливо тяжкому злочині. Йому загрожує довічне ув'язнення.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гідоробокси 4.8
Гідоробокси

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше