22 сентября 2024
Майже половина (49%) опитаних громадян РФ підтримали б виведення російських військ та мирні переговори з Україною без досягнення цілей свого президента Володимира Путіна. Про це свідчать результати опитування дослідницької групи Extreme Scan, передає The Moscow Times у п’ятницю, 20 вересня.
Зауважується, що це максимальний показник початку війни. Водночас не підтримали б таке рішення лише 33% респондентів.
Переважна більшість опитаних (63%) хотіла б укладання мирної угоди між Москвою та Києвом протягом найближчого року на основі взаємних поступок. При виборі між миром і мобілізацією 49% віддали б перевагу миру, тоді як лише 29% підтримали б нову хвилю мобілізації.
Також 30% росіян, які брали участь у дослідженні, прямо заявили, що не готові вирушити на війну.
Опитування проводилося з 10 по 17 вересня та охопило 800 осіб, відібраних методом стратифікованої випадкової вибірки. Зауважується, що похибка результатів становить 3,45% при 95% рівні довіри.
Раніше повідомляли, що понад третина російських громадян вважають “виправданим” у війні проти України застосування ядерної зброї.
Нагадаємо, держагентства Росії із проведення опитувань громадської думки визнають сплеск невдоволення російським диктатором Володимиром Путіним серед росіян.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Голоторсий KADNAY у новому кліпі вразив гарячими танцями на підлозі з партнеркою 18 сентября 2025
Гурт KADNAY запрем'єрив запальне відео на пісню "МаХат МаХат", яка, певно, є однією з найбільш драйвових композицій за всю кар'єру групи, не кажучи вже про останній альбом "Квітами на глибині".
Москва заявила про "паузу" в обміні полоненими 18 сентября 2025
У питаннях обміну полоненими між Росією та Україною є певна пауза, заявив речник Путіна Дмитро Пєсков.
Акторка і блогерка Вікторія Маремуха-Беллє відпочила на Міконосі і привезла звідти купу контенту 18 сентября 2025
Акторка і блогерка Вікторія Маремуха-Беллє відпочила на Міконосі і, звісно ж, привезла звідти купу контенту.