Помер син засновників Estée Lauder та голова компанії Леонард Лаудер

17 июня 2025

На 93-му році життя помер Леонард Лаудер - почесний голова ради директорів Estée Lauder і старший син засновників відомого косметичного бренду. Про це у неділю, 15 червня, повідомляється на офіційному сайті компанії Estée Lauder.

"З глибоким сумом The Estée Lauder Companies Inc. повідомляє про смерть почесного голови ради директорів Леонарда А. Лаудера. Він пішов із життя 14 червня у віці 92 років, у колі своєї родини", - йдеться у заяві.

Народжений у Нью-Йорку в 1933 році, Леонард був старшим сином Есте та Джозефа Лаудерів, які заснували бренд у 1946 році. Він отримав освіту у Вищій науковій школі в Бронксі, Уортонській школі бізнесу, Колумбійському університеті, а також проходив підготовку в Офіцерській школі ВМС США. Після служби лейтенантом у флоті, у 1958 році приєднався до сімейного бізнесу.

Протягом понад шести десятиліть Лаудер залишався ключовою фігурою компанії. У 1972 році він очолив Estée Lauder як президент, згодом став генеральним директором, а з 1995 по 2009 рік очолював раду директорів. Саме за його керівництва компанія вийшла на міжнародний рівень та провела успішне IPO у 1995 році.

Завдяки Лаудеру бренд Estée Lauder перетворився на глобальну корпорацію, до складу якої входять такі відомі марки, як Clinique, MAC, Tom Ford та інші.

За оцінкою Bloomberg у червні 2025 року, статки Леонарда Лаудера сягали $15,6 млрд. За даними Forbes за 2024 рік, у родинаи Лаудерів було приблизно $26 млрд.

Лаудер був відомим меценатом і колекціонером мистецтва. У 2014 році він передав до Метрополітен-музею в Нью-Йорку одну з найбільших у світі колекцій кубістичного живопису, що включала 33 роботи Пабло Пікассо.

У Леонарда Лаудера залишились двоє синів - Вільям і Гері. Останній входить до ради директорів компанії Estée Lauder.

Нагадаємо, на 87-му році життя помер британський письменник, журналіст і колишній агент MI6 Фредерік Форсайт.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Смартфон Трампа та HTC U24 Pro виявилися майже ідентичними, підтвердила розбирання iFixit 12 июня 2026

Спеціалісти компанії iFixit розібрали T1 Phone від Trump Mobile і підтвердили припущення, яке виникло значно раніше — це практично повна копія смартфона HTC U24 Pro. Відмінності між ними виявилися незначними.

На паливному ринку РФ розгорається найважча криза з 2023 року 12 июня 2026

Середня вартість палива на російських автозаравних станціях за тиждень із 2 по 8 червня збільшилася на 0,9%.

Росія змінила пріоритети на Донеччині - ISW 12 июня 2026

Українські сили нещодавно провели контратаки, що, ймовірно, змусило російські сили обирати між обороною позицій та наступом на північ і північний захід від Лимана, вважають аналітики.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше