Понад 20 країн мають намір включитися у справу України проти Росії у ЄСПЛ

25 сентября 2022

23 держави, включаючи Німеччину, подали заяви до Європейського суду із прав людини про допуск як третьої сторони під час розгляду позову України проти Росії. Про це суд у Страсбурзі оголосив у п'ятницю, 23 вересня.
 
Так, серед 23 урядів, які бажають взяти участь у розгляді, всі країни ЄС, окрім Болгарії, Греції, Мальти, Угорщини та Кіпру. Держави, які не входять до Євросоюзу, представлені Норвегією.
 

Крім того, акредитації домагається Женевська академія міжнародного гуманітарного права та прав людини як неурядова організація. Згідно з повідомленням суду, питання про подання заявки розглядають Ісландія та Велика Британія.
 
Держави-учасниці або особи, які не є заявниками та допущені до розгляду як треті сторони, можуть подати письмові зауваження.
 

Хоча із 16 вересня Росія більше не є учасником Європейської конвенції із прав людини через її виключення з Ради Європи, ЄСПЛ ще може розглядати злочини, скоєні Росією до цієї дати. Україна подала позов до суду у Страсбурзі 23 червня.
 
У позові йдеться про масові та серйозні порушення прав людини, скоєні Російською Федерацією в ході військових дій на території України. Уряд у Києві звинувачує російські війська та інші збройні формування, які перебувають під контролем Росії, у тому, що було вбито, поранено, затримано чи зникли безвісти тисячі цивільних осіб, зруйновано сотні тисяч об'єктів власності, мільйони людей змушені залишити свої будинки.
 
Джерело: Російська служба DW

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Усі російські додатки небезпечні - кіберексперт 6 декабря 2022

Українцям радять ніколи не користуватися російськими додатками та продуктами їхніх союзників. Усі вони шпигують на користь ворогів. Про це розповів фахівець із кібербезпеки та засновник проєкту HackYourMom Микита Книш

Роберт Паттінсон уперше показався на офіційному заході зі своєю дівчиною 6 декабря 2022

Роберт Паттінсон уперше показався на офіційному заході зі своєю дівчиною. Фото пари Пара разом вже близько чотирьох років

British VS American: в чем разница между двумя вариантами английского языка 6 декабря 2022

Пора разобраться, в чем главные различия между двумя версиями английского и как окончательно не запутаться при изучении.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Law&trust 5.0
Law&trust

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое