4 октября 2022
Поразки на полі бою, зокрема, у Лимані та нездатність ефективно провести часткову мобілізацію різко змінюють інформаційний простір Росії. Про це повідомляє у своєму звіті Інститут вивчення війни (ISW).
"Спонсоровані Кремлем ЗМІ та російські блогери - відома спільнота, що складається з російських військових кореспондентів, колишніх довірених осіб та націоналістів - незадоволені втратою Лимана і водночас критикують бюрократичні провали часткової мобілізації в РФ", - йдеться у повідомленні.
Пропагандисти пояснюють останні поразки у Харківській області та Донецькій області нездатністю командування належним чином забезпечити та посилити війська РФ на півночі Донбасу та скаржаться на відсутність прозорості під час війни проти України, зазначили в ISW.
Гості кремлівських телевізійних шоу, що вийшли в ефір 1 жовтня, навіть критикували рішення президента Росії Володимира Путіна анексувати чотири українські області перед тим, як захистити їхні адмінкордони або навіть лінію фронту. Крім того, пропагандисти не приховують розчарування проведенням часткової мобілізації. Також вони звертають увагу на такі проблеми, як алкоголізм серед новомобілізованих, наголошують фахівці.
В ISW зауважили, що поразка біля Лимана спричинила більше плутанини та негативу в російському інформаційному просторі, ніж відхід від Києва, острова Зміїний чи навіть Харкова. Західні аналітики пояснюють це тим, що росіяни бояться бути мобілізованими для вирішення проблем на полі бою.
Нагадаємо, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що "не може пояснити" резонанс серед громадян РФ, який викликало оголошення мобілізації.
Крім того, британська розвідка вважає, що поразка під Лиманом є політичною невдачею РФ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чи варто встановлювати систему автоматичного поливу? 12 апреля 2025
Автоматичний полив має багато переваг, про які мова піде нижче, особливо якщо ти маєш сад, город або газон
Більшість американців назвали поганою ідею анексії Канади та Гренландії 8 апреля 2025
Коментарі Трампа щодо територіальної експансії позитивно оцінили 51% виборців-республіканців, а 28% - негативно
Франція визнала допомогу Україні своїм пріоритетом 8 апреля 2025
Країна переорієнтовує свої стратегічні орієнтири на розвиток міжнародного партнерства, яке відповідає її цінностям, та допомогу тим, хто найбільше її потребує.