4 декабря 2019

Недавно появился впечатляющий трейлер грядущего сольника от Marvel "Черная вдова". А теперь компания Warner Bros. опубликовала второй трейлер драмы "Просто помиловать" (Just Mercy). Ролик опубликован на официальном канале компании на YouTube.
Картина режиссера Дестина Креттона основана на реальных событиях одноименной книги адвоката Брайана Стивенсона. В фильме его сыграл звезда "Черной пантеры" Майкл Б. Джордан.
По сюжету молодой адвокат защищал обвиненного в убийстве темнокожего парня Уолтера МакМиллиана, а потом боролся за его освобождение от смертной казни. МакМиллиана в картине сыграл Джейми Фокс.
Также в фильме снялись Бри Ларсон, Тим Блейк Нельсон и Рейф Сполл. На экраны лента выйдет в феврале 2020 года.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Запровадити заборону на соціальні мережі для дітей та підлітків планують вже дев'ять країн 9 марта 2026
Влади по всьому світу посилюють правила доступу неповнолітніх до соціальних мереж. Після Австралії, яка в грудні минулого року першою у світі запровадила заборону на використання таких платформ для дітей молодше 16 років, ще дев'ять країн оголосили про підготовку аналогічних законопроектів або розглядають таку можливість.
Ірак скоротив видобуток нафти на 60% - ЗМІ 9 марта 2026
Нині країна видобуває близько 1,7-1,8 мільйона барелів нафти щодня, порівняно з приблизно 4,3 мільйона на день до початку конфлікту.
Затримання судна у Швеції: члену екіпажу оголосили підозру 9 марта 2026
Більшість з 11 членів екіпажу судна Caffa були росіянами. Одного з них підозрюють у порушенні національного та міжнародного законодавства.