20 февраля 2023
Прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні прибуде наступного тижня до Києва та оголосить про новий пакет військової допомоги для України, пише Il Fatto Quotidiano.
За даними видання, перед візитом в Україну Мелоні планує зупинитись у Варшаві та провести переговори з прем'єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким.
Зазначається, що під час візиту до Києва, запланованого на вівторок, 21 лютого, Мелоні повідомить про постачання системи протиракетної оборони SAMP-T, яку Італія передає спільно з Францією.
ЗМІ не називають інші деталі пакету військової допомоги. Проте вже відомо, що Італія не планує передавати Україні танки, оскільки має невелику їх кількість в арсеналі.
Також Мелоні не обговорюватиме можливість передачі Україні винищувачів F-16.
Раніше повідомлялося, що Італія спільно з Францією закінчує підготовку передачі Україні зенітного ракетного комплексу SAMP/T.
Україна незабаром отримає обіцяні Парижем легкі колісні танки AMX-10 RC.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Сім'я не отримає ні копійки": загиблий в авіакатастрофі Олівер Трі розкрив майбутнє своїх мільйонних статків за кілька тижнів до аварії Виняток він готовий був зробити лише для оплати освіти майбутніх дітей
Венс пояснив, що передбачає угода США й Ірану 16 июня 2026
Повернення інспекторів МАГАТЕ в Іран є центральним компонентом меморандуму про взаєморозуміння, заявив урядовець.
Ольга Харлан уперше стала мамою та розсекретила ім’я доньки 16 июня 2026
Легенда українського спорту, найтитулованіша олімпійська фехтувальниця країни Ольга Харлан відкрила новий, найважливіший етап свого життя. 35-річна