Прем'єр Британії пообіцяла подальшу підтримку України

23 сентября 2022

Великобританія підтримуватиме Україну та збільшуватиме військову допомогу стільки, скільки знадобиться. Про це заявила прем'єр-міністр Ліз Трасс під час виступу на Генасамблеї ООН, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Поки я говорю, в Україну прибуває нова британська зброя, у тому числі ракети для реактивних систем залпового вогню. Ми не заспокоїмося, поки Україна не переможе", - зазначила вона.

Нагадаємо, ЗМІ писали, що Ліз Трасс під час поїздки до США оголосить про намір Лондона надати на підтримку України у 2023 році щонайменше $2,6 млрд.

Також повідомлялося, що уряд Великобританії планує виділити Україні 500 млн доларів на закупівлю газу.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві на Оболоні п'яний громадянин РФ на переході збив на смерть 13-річну дівчинку 1 декабря 2025

У Києві на Оболоні п'яний громадянин РФ на переході збив на смерть 13-річну дівчинку. Подробиці ДТП та фото Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі

16-річний син Кухар засвітився в її Instagram та вразив рельєфним пресом 1 декабря 2025

Катерина Кухар показала рідкісне фото свого сина

На Шрі-Ланці від наслідків циклону загинули сотні людей 1 декабря 2025

Річки вийшли з берегів, затопивши цілі міста, а в центральних гірських районах сталися зсуви ґрунту.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

slovakstudy 4.5
slovakstudy

Отзывов: 1

Стоматологія ШАРК 4.6
Стоматологія ШАРК

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше