4 июля 2024
Залежність Росії від Китаю стала настільки очевидною, що глава КНР Сі Цзіньпін міг би припинити війну РФ проти України "одним телефонним дзвінком". Про це у вівторок, 2 липня, заявив президент Фінляндії Александр Стубб, пише Bloomberg.
"Росія зараз настільки залежить від Китаю... Один телефонний дзвінок від президента Сі Цзіньпіна міг би розв'язати цю кризу. Якби в КНР сказали, що час вести переговори, то Кремль був би змушений робити це", - сказав Стубб.
Фінський лідер зауважив, що Китай виграє від припинення путінської "агресивної та колоніальної війни" проти України.
"Йому необхідно захищати міжнародні правила, пов'язані з територіальною цілісністю та суверенітетом. Це правильно. І це також продемонструє лідерство Китаю", - сказав президент Фінляндії.
Стубб також закликав Європу посилити підтримку України та нарощувати свій власний оборонний потенціал.
"Україні потрібна як матеріальна допомога, зокрема фінансова, так і політична підтримка, включаючи зміцнення шляху до членства як у ЄС, так і до НАТО", - сказав він.
Глава Фінляндії зазначив, що Європі слід сконцентруватися на закупці та виробництві боєприпасів та зброї.
"Ще дещо, що Європі потрібно зробити, - це створити підручник із протидії гібридним атакам", - додав президент.
Як відомо, Орбан прибув у Київ вранці 2 липня з неоголошеним візитом. Це його перша поїздка в Україну після початку повномасштабної війни РФ.
Орбан запропонував Зеленському припинити вогонь
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Новосибірську обвалився дах ТЦ: є потерпілі 22 января 2026
Місцева влада повідомила про двох постраждалих внаслідок пригоди, але визнає, що під завалами можуть бути ще люди.
Ектор Хіменес-Браво розказав, як лише за 10 хвилин готується паста з куркою 22 января 2026
Зірковий шефкухар Ектор Хіменес-Браво, який раніше вже ділився зі Insta-аудиторією рецептами пасти з гарбузом, з цукіні та навіть із салом та горілкою, дав іще один. Його фішка - це швидкість приготування.
Сеул заявив про зростання ядерного потенціалу КНДР 22 января 2026
КНДР продовжує вдосконалювати технології міжконтинентальних балістичних ракет, здатних уразити материкову частину США.