27 ноября 2024
Президентка Мексики Клаудія Шейнбаум заявила, що може відповісти обраному президенту США Дональду Трампу власними митами. Так вона відрегувала на його погрози запровадити 25% мита на мексиканські товари, якщо країна не зупинить потік наркотиків та мігрантів через кордон. Про це у вівторок, 26 листопада, пише Associated Press.
"За одними митами послідують інші - у відповідь, і так далі, поки ми не поставимо під загрозу звичайний бізнес", - сказала Шейнбаум, нагадавши, що американські автовиробники мають заводи по обидві сторони кордону.
"Це неприйнятно і спричинить інфляцію та втрату робочих місць у Мексиці та Сполучених Штатах. Якщо тарифи піднімуться, кому це зашкодить? General Motors", - додала Шейнбаум.
Вона заявила, що Мексика вже зробила багато, щоб зупинити потік мігрантів, зазначивши, що "каравани мігрантів більше не доходять до кордону".
Шейнбаум зазначила, що Мексика постраждала від напливу ввезеної зі Сполучених Штатів контрабандою зброї, і додала, що потік наркотиків "є проблемою громадського здоров’я та споживання у США".
Президентка Мексики також розкритикувала витрати США на зброю, заявивши, що замість цього гроші мали б витрачатися на регіональному рівні для вирішення проблеми міграції.
"Така відповідь Шейнбаум свідчить про те, що Трамп зіткнувся з геть іншим президентом Мексики, ніж той, до якого він звик під час свого першого терміну", - підсумувало видання.
Обраний президент США Дональд Трамп збирається підвищити митні тарифи на товари з Мексики, Канади й Китаю вже в перший день перебування в Білому домі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лобода в аквамариновій сукні відомого кутюр'є показалась на вулицях Парижа. Фото 11 июля 2025
Слідом за своєю колегою Вірою Брежнєвою підкорювати модний Париж взялася і Світлана Лобода.
На свою третю річницю телескоп «Джеймс Вебб» у всій красі показав туманність «Котяча лапа» 11 июля 2025
На свою третю річницю телескоп «Джеймс Вебб» у всій красі показав туманність «Котяча лапа»
Келлог порівняв війну в Україні з Другою світовою 11 июля 2025
Рівень смертей і руйнувань в Україні є головною мотивацією для США у досягненні справедливого миру в цьому смертельному конфлікті, зазнчив Кіт Келлог.