Леся Нікітюк похизувалася фото з відомим німецьким дизайнером

1 октября 2024

Телеведуча Леся Нікітюк зазнімкувалася в Києві з німецьким дизайнером Франком Вільде, який від початку повномасштабного вторгнення підтримує Україну.

Він, як відомо, ліфто-луками часто обігрує тему українського одягу та доносить своїй аудиторії меседжі щодо війни.

Кадрами Нікітюк поділилася на власній сторінці в Instagram.

"Тішусь зустрічі та знайомству. Дякую, за твою підтримку України та за позицію. Приходь на борщ", – написала вона.

Нікітюк зустрілася з дизайнером під час його візиту до Києва

фото з Instagram Лесі Нікітюк

Цього разу була кава, але, можливо, наступного разу Франк завітає до Лесі на борщ :)

фото з Instagram Лесі Нікітюк

фото з Instagram Лесі Нікітюк

Нагадаємо, раніше TabloId розповідав про зірок, які підтримали Україну. Серед цього списку не лише актори та музиканти, але й науковці, режисери й письменники.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Гуково, Саранськ, Волгоград: вибухи та пожежі в РФ 10 апреля 2026

У тимчасово окупованих Перевальську Луганської області, Маріуполі Донецької області та Мелітополі на Запоріжжі також гучно, повідомляють соцмережі.

У Києві під колесами міської електрички загинув чоловік 10 апреля 2026

У Києві під колесами міської електрички загинув чоловік. Подробиці трагедії та фото Причину та обставини трагічної події будуть встановлювати правоохоронці

Планшет, який витримає майже все: Tank Pad Ultra з акумулятором на 23 400 мА·год і вбудованим проектором 10 апреля 2026

Планшет, який витримає майже все: Tank Pad Ultra з акумулятором на 23 400 мА·год і вбудованим проектором

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Окко 0.4
Окко

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше