Принц Гаррі оголосив, що пише "цілком правдиві" мемуари

21 июля 2021

Герцог Сассекський повідомив, що він пише мемуари, які мають вийти наприкінці 2022 року.

Про це пише People з посиланням на Penguin Random House.

"Я пишу це не як принц, яким я народився, а як людина, якою я став", - заявив Гаррі.

"За ці роки я носив багато капелюхів як у прямому, так і в переносному значенні, і я сподіваюся, що, розповідаючи свою історію – злети і падіння, помилки, отримані уроки - я зможу показати, що незалежно від того, звідки ми родом, ми маємо більше спільного, ніж ми думаємо", - зауважив британський принц.

"Я глибоко вдячний за можливість поділитися тим, про що я дізнався протягом свого життя, і радий, що люди зможуть прочитати з перших вуст точну та цілком правдиву розповідь про моє життя", - додав Гаррі.

Доходи від книги та аудіокниги, у якій він розкаже про своє дитинство, службу в Афганістані, шлюб із Меган Маркл на народження сина Арчі і дочки Лілібет, будуть передані на благодійність.

Нагадаємо, на початку березня Гаррі з Мегна дали скандальне інтерв'ю Опрі Вінфрі, яке стало шоком для королівської родини. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

LEGO представила масштабний набір, створений за мотивами серіалу "Дивні дива" 4 декабря 2025

LEGO представила масштабний набір, створений за мотивами серіалу "Дивні дива"

Кеті Холмс на модному івенті вигуляла кокетливу двійку в білизняному стилі. Фото 3 декабря 2025

Американська акторка Кеті Холмс 2-го грудня відвідала івент Aligne у Нью-Йорку, вбравшись для нього, відповідно, у лук від цього бренду.

Нідерланди переглянуть заходи захисту українських біженців 3 декабря 2025

Згідно з планами уряду, біженці з України будуть змушені самостійно покривати витрати на житло та медичне обслуговування.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше