Стало відомо, про що буде нова стрічка із Джулією Робертс і Джорджем Клуні

25 ноября 2021

Джордж Клуні та Джулія Робертс знялися у «Друзях Оушена» та у трилері «Фінансовий монстр», а тепер з’являться разом у романтичній комедії «Квиток до раю».

За сюжетом зірки зіграють експодружжя. Пара вирушає на на Балі, щоб уберегти доньку від весілля. Зйомки вже стартували в Австралії (острів Гаслвуд команда проєкту перетворила на аналог Балі), а репортерам вдалося зробити перші кадри зі знімального майданчика.

Серед останніх робіт Джулії — драма «Повернути Бена» 2018 року, тож фани встигли засумувати за кіноперевтіленнями акторки. Відомо також, що режисером картини став британський постановник Ол Паркер, відомий за мюзиклом Mamma Mia-2.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві розкрили схему збуту вейпів та іншої контрафактної продукції 30 мая 2026

У Києві розкрили схему збуту вейпів та іншої контрафактної продукції

На які хвороби можуть вказувати проблеми з голосом 30 мая 2026

Виявляється, що між ними справді є взаємозв'язок.

Польща першою в ЄС одержала кошти за програмою SAFE 30 мая 2026

Варшава отримала перший транш у розмірі 6,6 мільярда євро, що становить близько 15% від загального обсягу коштів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

квитки на концерт 5.0
квитки на концерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше